Nasza oferta

HLS-2 z klapą na zawiasie

Rampy przeładunkowe Hörmann z klapą na zawiasie (długość standardowa 405 mm, na życzenie maks. 480) stanowią sprawdzone w praktyce konstrukcje przegubowe ze stali wyposażone w szczególnie wytrzymałe zawiasy.


Detale


System ten w połączeniu z niezawodnym, prostym w obsłudze układem hydraulicznym (dwa cylindry z techniką jednozaworową), sprosta wszystkim sytuacjom przeładunkowym.

Otwarta konstrukcja zawiasów składanej klapy zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń, np. kawałków drewna i in.

Platforma ramy jest na tyle elastyczna, że umożliwia wyrównanie wysokości nawet w przypadku nierówno rozłożonego obciążenia.

Automatyczne zawory bezpieczeństwa, wbudowane w cylindrach do podnoszenia klapy, natychmiast blokują rampę w przypadku przedwczesnego odjechania pojazdu od obciążonej platformy.

Rampy przeładunkowe Hörmann z klapą na zawiasie posiadają oczywiście gotowe okablowanie i przewód połączeniowy o dł. 6 m.

Zasada działania


Po zadokowaniu pojazdu ciężarowego następuje otwarcie bramy do hali. Po naciśnięciu i przytrzymaniu przycisku układ elektrohydrauliczny podnosi platformę do najwyższej pozycji i automatycznie wysuwa klapę. Następnie platforma opuszcza się, aż klapa zetknie się z platformą ładunkową pojazdu. Teraz można bezpiecznie dokonać za- lub wyładunku towaru. Powrót do pozycji wyjściowej następuje po ponownym uruchomieniu sterowania (przytrzymaniu przycisku) lub - na życzenie - automatycznie po krótkim naciśnięciu przycisku „auto”. Skonstruowane zgodnie z wszystkimi stosownymi dyrektywami i normami.

  • Norma EN 1398 – rampy przeładunkowe
  • Dyrektywa WG 98/37/EG - maszyny
  • Dyrektywa 98/37/EG - produkty budowlane
  • Dyrektywa 89/106/EEG - produkty budowlane
  • Dyrektywa ZH 1/156 – urządzenia budowlane

Ponadto wszystkie normy, na które powołują się wyżej wymienione dyrektywy i normy.

Informacje

Polecamy dla klientów w rejonie woj. dolnośląskiego bramy garażowe legnica w naszym oddziale przy ul. Nowodworska 47. Autoryzowany partner hormann legnica.

Oddziały

ZIELONA GÓRA
ul. Wrocławska 19
Zielona Góra
tel.: 68 324 44 99
fax: 68 325 67 97
pon – pt 8.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LEGNICA
ul. Nowodworska 47
Legnica
tel./fax: 76 850 60 71
pon – pt 9.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba

Map

BUDKOM S.J.
ul. Wrocławska 19
65-427 Zielona Góra
Tel. : 68 324 44 99
Fax : 68 325 67 97