Nasza oferta

Design LTH 40 z wypeł.z litego drewna

Te ekskluzywne bramy ze świerku skandynawskiego lub choiny kanadyjskiej łączą pierwszorzędną obróbkę rzemieślniczą z kunsztownie frezowanymi wzorami. Są to bramy z litego drewna, które przyciągają wzrok. Standardowo dostarczane z napędem, ponieważ uchwyt bramy zakłóciłby jej ogólną estetykę.


Detale


Tak wiele atrakcyjnych wzorów dostępnych jest tylko w bramie segmentowej Hörmann LTH 40: cztery szlachetne wzory bram, także z atrakcyjnymi aplikacjami z kamienia naturalnego oraz szczególnie indywidualne: „Wzór bramy wykreowany według Twojego własnego projektu“.

Opis


 • Bramy segmentowe Hörmann są dostępne z dwóch gatunków drewna: świerku skandynawskiego i choiny kanadyjskiej. świerk skandynawski jest jasnym drzewem iglastym, o przeważnie prostym przebiegu włókien. Występujące rdzenie, pojedyncze pęcherze żywiczne, skręt włókien czy żółto-brązowe sęki są całkiem naturalne.
 • Choina kanadyjska jest drzewem iglastym o barwie białawo-szarej po jasnoszarą i brązową, o przeważnie prostym przebiegu włókien i pasach włókien mineralnych równoległych do włókien drzewnych, widoczne są także korytarze po owadach.
 • Bramy design oczywiście z napędem
  Te atrakcyjne bramy garażowe wyróżnia wzornictwo i komfort. Wydajny napęd SupraMatic w eleganckiej obudowie ze stali nierdzewnej oraz wieloma funkcjami dodatkowymi, nadaje się do bram garażowych o szerokości maksymalnej 5500 mm i garaży na maksymalnie 5 miejsc parkingowych.
 • Wymiary bramy


  • Szerokość do 5000 mm
   Wysokość do 3000 mm

Informacje

Polecamy dla klientów w rejonie woj. dolnośląskiego bramy garażowe legnica w naszym oddziale przy ul. Nowodworska 47. Autoryzowany partner hormann legnica.

Oddziały

ZIELONA GÓRA
ul. Wrocławska 19
Zielona Góra
tel.: 68 324 44 99
fax: 68 325 67 97
pon – pt 8.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LEGNICA
ul. Nowodworska 47
Legnica
tel./fax: 76 850 60 71
pon – pt 9.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba

Map

BUDKOM S.J.
ul. Wrocławska 19
65-427 Zielona Góra
Tel. : 68 324 44 99
Fax : 68 325 67 97