Nasza oferta

Drzwi boczne

Szybki i wygodny dostęp do garażu
Drzwi boczne są bardzo praktyczne, gdy chcesz szybko wyjąć z garażu np. narzędzia ogrodnicze lub rowery, bez konieczności otwierania całej bramy.


Detale


Drzwi boczne Hörmann są dokładnie takie same jak brama Hörmann. Przykład znakomicie pokazuje, jak wzór kasetonów na płycie drzwiowej i drzwiach bocznych przebiega w idealnie równej linii. Oto zalety design, które Hörmann oferuje także w innych kombinacjach bram uchylnych z drzwiami.

Opis


  • Drzwi boczne Hörmann są na życzenie dostępne z przeszkleniem i atrakcyjnymi uchwytami specjalnymi. Drzwi boczne ze stali dostarczamy w wielu kolorach palety RAL.
  • Rama płyty drzwiowej oraz rama maskująca składają się z profili aluminiowych odpornych na działanie warunków pogodowych (głębokość montażowa 60 mm), uszczelnionych na całym obwodzie. Podwójne ścianki są wypełnione pianką poliuretanową oraz wytłaczane w strukturze woodgrain lub o gładkiej powierzchni silkgrain - w zależności od wykończenia powierzchni bramy.
  • Do tylnych wyjść z garażu, w których identyczny wygląd płyty bramy i drzwi bocznych nie gra żadnej roli, zalecamy montaż drzwi antywłamaniowych KSi 40. Te stabilne i wytrzymałe drzwi antywłamaniowe ze stali to po prostu konieczność, gdy Twój garaż jest połączony przejściem z domem i/lub służy do przechowywania wartościowych rzeczy, takich jak drogie rowery lub narzędzia.

Informacje

Polecamy dla klientów w rejonie woj. dolnośląskiego bramy garażowe legnica w naszym oddziale przy ul. Nowodworska 47. Autoryzowany partner hormann legnica.

Oddziały

ZIELONA GÓRA
ul. Wrocławska 19
Zielona Góra
tel.: 68 324 44 99
fax: 68 325 67 97
pon – pt 8.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LEGNICA
ul. Nowodworska 47
Legnica
tel./fax: 76 850 60 71
pon – pt 9.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba

Map

BUDKOM S.J.
ul. Wrocławska 19
65-427 Zielona Góra
Tel. : 68 324 44 99
Fax : 68 325 67 97