Nasza oferta

LPU 40 design

Dzięki linii design firmy Hörmann Twój dom i garaż będą mieć indywidualny styl i będą wyróżniać się spośród pozostałych. Wiele wariantów aranżacji oraz zastosowanie stylowych elementów sprawia, że te bramy design - szczególnie w połączeniu z drzwiami wejściowymi design firmy Hörmann - przyciągają wzrok.


Detale


Wysokiej jakości brama LPU 40 firmy Hörmann zbudowana na całej długości z segmentów o grubości 42 mm stanowi optymalne rozwiązanie do wszystkich garaży, w których ważną rolę odgrywa szczególnie dobra izolacja cieplna. Jeśli urządziłeś w garażu przydomowy warsztat pracy lub jeśli z Twojego garażu jest bezpośrednie przejście do części mieszkalnej, to dzięki ocieplanej bramie LPU 40 obniżysz koszty energii i uzyskasz wymierne oszczędności.

Opis


 • Bieg bramy jest cichy dzięki ograniczeniu dźwięków rezonansowych. Płyta bramy jest stabilniejsza i bardziej odporna na odkształcanie. Bieg bramy jest bardzo cichy dzięki zastosowaniu techniki sprężyn skrętnych. Dostępnych jest 15 kolorów preferowanych oraz niemal 200 kolorów palety RAL.
 • Bramy design dostarczamy z elegancką, półmatową powierzchnią silkgrain.
 • Bramy design oczywiście z napędem
  Te atrakcyjne bramy garażowe wyróżnia wzornictwo i komfort. Dlatego standardowo wyposażyliśmy je w napęd SupraMatic firmy Hörmann w obudowie ze stali nierdzewnej.
 • Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twojej rodziny
 • Bezpieczeństwo zgodne z normą europejską 13241-1 (ważna od 1 maja 2005):
  Standardowo z zabezpieczeniem przed przytrzaśnięciem, bocznym zabezpieczeniem i przed opadnięciem bramy.
  Tylko w produktach firmy Hörmann, opatentowane w całej Europie:
  Ryglowanie bramy w szynie napędu.
  Zamknięta brama jest automatycznie zaryglowana, a tym samym skutecznie zabezpieczona przed podważeniem.
  Bramy garażowe i napędy firmy Hörmann stanowią jednostkę bezpieczeństwa atestowaną przez TÜV.
 • Jakość bez kompromisów:
  Certyfikowana jakość marki z długoletnią gwarancją. 10 lat gwarancji na segmentowe bramy garażowe Hörmann, 5 lat gwarancji na napędy do bram garażowych.

Informacje

Polecamy dla klientów w rejonie woj. dolnośląskiego bramy garażowe legnica w naszym oddziale przy ul. Nowodworska 47. Autoryzowany partner hormann legnica.

Oddziały

ZIELONA GÓRA
ul. Wrocławska 19
Zielona Góra
tel.: 68 324 44 99
fax: 68 325 67 97
pon – pt 8.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LEGNICA
ul. Nowodworska 47
Legnica
tel./fax: 76 850 60 71
pon – pt 9.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba

Map

BUDKOM S.J.
ul. Wrocławska 19
65-427 Zielona Góra
Tel. : 68 324 44 99
Fax : 68 325 67 97