Nasza oferta

DPU

Detale


Transport świeżych produktów spożywczych, takich jak: owoce, warzywa, mięso i ryby musi odbywać się w zamkniętym łańcuchu chłodniczym, na wszystkich etapach - od producenta do konsumenta. Również przechowywanie produktów musi mieć miejsce w halach, w których - dużym nakładem energii - utrzymywane są niskie temperatury. Brama DPU ogranicza straty temperatury w obszarze zamknięć tego rodzaju hal i pozwala w ten sposób oszczędzić koszty eksploatacji.

Do magazynów o temperaturach minusowych polecamy naszą szybkobieżną bramę IsoSpeed TK. Jeśli chcielibyście Państwo otrzymać więcej informacji na ten temat, prosimy o kontakt z autoryzowanym przedstawicielem firmy Hörmann.

Ocieplane segmenty bramy o grubości 80 mm, wypełniane pianką poliuretanową, zapewniają bardzo dobrą izolację. Podwójne uszczelki podłogowe i uszczelki nadproża polepszają szczelność bramy, a tym samym zmniejszają straty energii.

Przegroda termiczna
Ocieplane segmenty stalowe posiadają od strony zewnętrznej i wewnętrznej przegrodę termiczną. Takie rozwiązanie zapobiega tworzeniu się kondensatu od wewnętrznej strony bramy, dając współczynnik przenikania ciepła wynoszący do 0,7 W/m2K.
Wykorzystaj naturalne światło
Bramy segmentowe DPU są dostępne z pasującym przeszkleniem typu sandwich z szybą z tworzywa sztucznego w trzech wersja

Kolory podkreślają ‚corporate design’
Dwanaście kolorów preferowanych:

Skorzystaj z cenowej okazji.
Dodatkowo istnieje możliwość dostarczenia bramy w innych kolorach z palety RAL.
Segmenty bramy DPU są malowana obustronnie w jednakowym kolorze.


Informacje

Polecamy dla klientów w rejonie woj. dolnośląskiego bramy garażowe legnica w naszym oddziale przy ul. Nowodworska 47. Autoryzowany partner hormann legnica.

Oddziały

ZIELONA GÓRA
ul. Wrocławska 19
Zielona Góra
tel.: 68 324 44 99
fax: 68 325 67 97
pon – pt 8.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LEGNICA
ul. Nowodworska 47
Legnica
tel./fax: 76 850 60 71
pon – pt 9.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba

Map

BUDKOM S.J.
ul. Wrocławska 19
65-427 Zielona Góra
Tel. : 68 324 44 99
Fax : 68 325 67 97