Nasza oferta

Napęd do bram SupraMatic

Mając zainstalowany napęd SupraMatic do bram garażowych, otwierasz i zamykasz bramę szybko i wygodnie za pomocą jednego przycisku, nie wysiadając z samochodu.


Detale


Napęd SupraMatic jest perfekcyjnie dostosowany do wszystkich bram garażowych firmy Hörmann i nadaje się do wszystkich ogólnie dostępnych bram innych producentów. Prosty montaż ułatwia instalację napędu w późniejszym czasie. Od dziś możesz już zapomnieć o problemie konserwacji. Opatentowany pas zębaty sprawia, że SupraMatic nie wymaga konserwacji - niczego nie trzeba oliwić, regulować ani dostosowywać.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo

1 bilion kodów zabezpiecza przed włamaniem
Tylko w produktach firmy Hörmann, opatentowane w całej Europie: ryglowanie bramy w szynie napędu. Zamknięta brama jest automatycznie zaryglowana, a tym samym skutecznie zabezpieczona przed podważeniem.
Super cicha dzięki funkcji łagodnego rozruchu i łagodnego zatrzymania.
Bezpieczna - po napotkaniu na przeszkodę brama natychmiast się zatrzymuje.
Wysokiej jakości pokrywa ze stali nierdzewnej.
Szczególnie jasny reflektor.
Siła ciągnienia i nacisku maks. 550 N (SupraMatic E) lub maks. 600 N (SupraMatic P).

Dla ochrony Twojej rodziny
Bezpieczeństwo użytkowania bram garażowych i napędów firmy Hörmann, montowanych oddzielnie lub w komplecie, jest certyfikowane zgodnie z normą europejską 13241-1 i oczywiście sprawdzone przez TÜV.

Wybierając napęd firmy Hörmann, decydujesz się na najwyższy poziom technologii i na jakość, na której możesz polegać.

Informacje

Polecamy dla klientów w rejonie woj. dolnośląskiego bramy garażowe legnica w naszym oddziale przy ul. Nowodworska 47. Autoryzowany partner hormann legnica.

Oddziały

ZIELONA GÓRA
ul. Wrocławska 19
Zielona Góra
tel.: 68 324 44 99
fax: 68 325 67 97
pon – pt 8.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LEGNICA
ul. Nowodworska 47
Legnica
tel./fax: 76 850 60 71
pon – pt 9.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba

Map

BUDKOM S.J.
ul. Wrocławska 19
65-427 Zielona Góra
Tel. : 68 324 44 99
Fax : 68 325 67 97