Nasza oferta

TopComfort

Seria "Szybka dostawa" - TopComfort

Ta oferta obejmuje dwie serie drzwi zewnętrznych firmy Hörmann o wysokiej jakości, sprawdzonej technice i dodatkowych korzyściach.

Detale


* Dwa systemy aluminiowych drzwi zewnętrznych: TopComfort i TopPrestige
* Eksluzywne drzwi w wersji z wypełnieniem zakrywającym skrzydło
* Wzmocnione bezpieczeństwo zapewnia specjalny 5-cio punktowy zamek
* Antywłamaniowy klucz przestawny
* Ponad 40 wzorów drzwi wejściowych w ekskluzywnym wzornictwie
* Powierzchnia strukturalna w ekskluzywnym kolorze antracytowym (CH 703)
* Zaokrąglona zewnętrzna rama maskująca (opcjonalnie)
* Dokładnie dopasowane do drzwi - zadaszenia w ofercie „Szybka Dostawa”

Czas dostawy - ok. 15 dni roboczych dot. wszystkich jednoskrzydłowych drzwi zewnętrznych w kolorze białym (RAL 9016), prezentowanych na zdjęciach, wyposażonych w zależności od wzoru we wszystkie przedstawione uchwyty, zamek, elementy wyposażenia i rodzaje szkła (wzór 100 i 101 dostarczany także z innym przeszkleniem izolacyjnym). Trzy wzory drzwi zewnętrznych TopPrestige są dostępne także w ekskluzywnym kolorze CH 703.

Czas dostawy ok. 20 dni roboczych dotyczy wszystkich drzwi zewnętrznych TopComfort i TopPresitge ze stałym elementem bocznym i/lub naświetlem.

Tylko w firmie Hörmann:
idealne rozwiązanie do domów wielorodzinnych - drzwi zewnętrzne TopComfort z oferty „Szybka Dostawa“ wyposażone w system skrzynek listowych, termin dostawy tylko 20 dni roboczych.

Drzwi zewnętrzne TopComfort
Wzór wypełnienia jest zintegrowany z przylgą skrzydła drzwiowego, dlatego profil skrzydła jest zawsze widoczny od zewnątrz. Od wewnątrz jest widoczna zaokrąglona, przycięta na skos listwa przyszybowa z uszczelką.

Informacje

Polecamy dla klientów w rejonie woj. dolnośląskiego bramy garażowe legnica w naszym oddziale przy ul. Nowodworska 47. Autoryzowany partner hormann legnica.

Oddziały

ZIELONA GÓRA
ul. Wrocławska 19
Zielona Góra
tel.: 68 324 44 99
fax: 68 325 67 97
pon – pt 8.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LEGNICA
ul. Nowodworska 47
Legnica
tel./fax: 76 850 60 71
pon – pt 9.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba

Map

BUDKOM S.J.
ul. Wrocławska 19
65-427 Zielona Góra
Tel. : 68 324 44 99
Fax : 68 325 67 97