Nasza oferta

Samonośne stanowiska przeładunkowe

Kompletna jednostka przeładunkowa Samonośne stanowiska przeładunkowe (tzw. domki przeładunkowe) są to kompletne jednostki wyposażone w rampę przeładunkową i uszczelnienie bramy. Doki w połączeniu z ocieplanymi bramami przemysłowymi Hörmann poleca się szczególnie do przeładunku towarów wrażliwych na temperaturę.


Detale


Doki przeładunkowe Hörmann stanowią dobre rozwiązanie w sytuacji, gdy konstrukcja hali uniemożliwia montaż rampy wewnętrznej lub nie ma możliwości podjechania samochodem pod rampę. Samochody ciężarowe mogą podjeżdżać zarówno pod kątem 90°, jak i bokiem pod kątem ostrym. Doki dostarczamy także w wersji przepustowej, bez pomostu przeładunkowego.


Doki przeładunkowe Hörmann składają się z:

  • podestu z rampą przeładunkową, do wyboru z klapą na zawiasie lub teleskopowo wysuwaną klapą
  • obudowy ściany i stropu, wykonanej z paneli warstwowych o grubości ok. 80 mm. Na życzenie dostarczamy dach wykonany z przepuszczajacych światło podwójnych szyb poliwęglanowych o grubości 16 mm.
  • Otwór ładunkowy z klapowym (plandekowym), pneumatycznym lub dociskowym uszczelnieniem bramy.

Poszczególne elementy składowe są dostarczane oddzielnie i montowane na miejscu.

Ważna uwaga dla inwestorów Doki przeładunkowe są usytuowane przed halą. To oznacza: możliwość pełnego wykorzystania hali aż po jej ścianę zewnętrzną. Doki przeładunkowe nie są elementem konstrukcyjnym budynku, lecz stanowią jego wyposażenie techniczne.

Informacje

Polecamy dla klientów w rejonie woj. dolnośląskiego bramy garażowe legnica w naszym oddziale przy ul. Nowodworska 47. Autoryzowany partner hormann legnica.

Oddziały

ZIELONA GÓRA
ul. Wrocławska 19
Zielona Góra
tel.: 68 324 44 99
fax: 68 325 67 97
pon – pt 8.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LEGNICA
ul. Nowodworska 47
Legnica
tel./fax: 76 850 60 71
pon – pt 9.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba

Map

BUDKOM S.J.
ul. Wrocławska 19
65-427 Zielona Góra
Tel. : 68 324 44 99
Fax : 68 325 67 97