Nasza oferta

Pneumatyczne uszczelnienie bramy DAS-3

Nadmuchiwane uszczelnienie bram firmy Hörmann dokładnie przylega do ciężarówek różnych wielkości. Zapewnia tym samym doskonałą szczelność i skutecznie hamuje przenikanie temperatury zewnętrznej do wnętrza hali.


Detale


Ten typ uszczelnienia w wersji dla ramp zalecany jest przede wszystkim do magazynów-chłodni oraz w przypadku dłużej trwających przeładunków towarów wrażliwych na temperaturę. Dostarczany jest także w wersji dla pasów ruchu.

Zalety systemu


Dopiero po zadokowaniu ciężarówki wentylator napełnia uszczelnienie powietrzem i w ten sposób w ciągu kilku sekund zapewnia całkowitą szczelność przestrzeni ładunkowej wokół pojazdu. Po zakończeniu przeładunku i wyłączeniu wentylatora, powietrze jest równie szybko wypuszczane z poduszek za pomocą prowadzonych wewnątrz napiętych lin (z bocznych poduszek) i przeciwwagi (z górnej poduszki). Sam proces uszczelnienia i odblokowania po zakończenia za- lub wyładunku trwa zaledwie kilka sekund.

Podwójna korzyść z wentylatora 1. Wentylator 230 V nadmuchuje połączone ze sobą poduszki. Utrzymanie stałego ciśnienia zapewniają mini otwory od spodniej strony poduszek. 2.Równocześnie - dzięki małym otworom w poduszkach - zostaje zdmuchnięta woda z dachu ciężarówki. Wentylator jest umieszczony pod daszkiem i zabezpieczony na wypadek kolizji.

Parametry konstrukcyjne i jakościowe

Poszycie dachu i poszycie boczne Z ocieplanych paneli stalowych (grubość 20 mm) wyposażonych w zaokrąglone profile narożne z eloksalowanego aluminium (wzornictwo softline).

Elastyczne pasy frontowe Dwuwarstwowa, elastyczna tkanina nośna z monofilamentu poliestrowego, pokryta obustronnie PCW, grub. ok. 3 mm.

Poduszki z PCW Z trwale elastycznego PCW odpornego na działanie warunków atmosferycznych, zgrzewanego metodą prądów wysokiej częstotliwości.

Wyposażenie na życzenie

* Cyfry na plandece czołowej
* Dodatkowa elektrycznie rolowana plandeka (zamiast długiej górnej poduszki)

Informacje

Polecamy dla klientów w rejonie woj. dolnośląskiego bramy garażowe legnica w naszym oddziale przy ul. Nowodworska 47. Autoryzowany partner hormann legnica.

Oddziały

ZIELONA GÓRA
ul. Wrocławska 19
Zielona Góra
tel.: 68 324 44 99
fax: 68 325 67 97
pon – pt 8.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LEGNICA
ul. Nowodworska 47
Legnica
tel./fax: 76 850 60 71
pon – pt 9.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba

Map

BUDKOM S.J.
ul. Wrocławska 19
65-427 Zielona Góra
Tel. : 68 324 44 99
Fax : 68 325 67 97