Nasza oferta

Plandekowe uszczelnienie bram DSE

Stabilna i elastyczna konstrukcja oraz odporne na rozerwanie specjalne plandeki boczne dopasowują się do samochodów ciężarowych każdej wielkości. Dlatego te uszczelnienia mają uniwersalne zastosowanie.


Detale


Konstrukcja z ramieniem przegubowym lub nożycowym Ramiona przegubowe lub nożycowe łączą przednią i tylną ramę. Te dwa rodzaje łączeń są elastyczne i pozwalają uniknąć uszkodzeń na skutek uderzenia przez pojazd. Gwarantują również skuteczne uszczelnienie w przypadku niedokładnie zadokowanego pojazdu.

Konstrukcja z ramieniem przegubowym jest wyposażona w łańcuchy zabezpieczające. Konstrukcja nożycowa ugina się i po zakończeniu przeładunku ponownie napina poszycie. Dzięki temu uszczelnienie bramy przez dłuższy czas wygląda estetycznie.

Specjalne wersje wykonania Oprócz wersji elastycznej, z ramieniem przegubowym lub nożycowym, dostarczamy uszczelnienia DSE w wersji dla wnęk lub jako konstrukcję sztywną o głębokości montażowej 500 mm.

Parametry konstrukcyjne i jakościowe 3-stronna rama przednia i tylna oraz połączenie ramy (ramiona przegubowe lub nożycowe) z ocynkowanych profili stalowych. Mocowanie plandek za pomocą skręcanych profili narożnych, wykonanych z eloksalowanego aluminium trawionego w kolorze naturalnym (E6/EV1).

Plandeka czołowa Z zestawem przeciwburzowym Plandeki boczne Po 4 pasy najazdowe z każdej strony Poszycie górne Ze zintegrowanym okapnikiem

Wyposażenie na życzenie Cyfry na plandece czołowej Obustronne uszczelnienia narożnikowe


Informacje

Polecamy dla klientów w rejonie woj. dolnośląskiego bramy garażowe legnica w naszym oddziale przy ul. Nowodworska 47. Autoryzowany partner hormann legnica.

Oddziały

ZIELONA GÓRA
ul. Wrocławska 19
Zielona Góra
tel.: 68 324 44 99
fax: 68 325 67 97
pon – pt 8.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LEGNICA
ul. Nowodworska 47
Legnica
tel./fax: 76 850 60 71
pon – pt 9.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba

Map

BUDKOM S.J.
ul. Wrocławska 19
65-427 Zielona Góra
Tel. : 68 324 44 99
Fax : 68 325 67 97