Nasza oferta

Dociskowe uszczelnienia bram DAK/DFH/DFC/DAH

Przed zastosowaniem uszczelnień poduszkowych firmy Hörmann należy odpowiedzieć m.in. na następujące pytania: Jaki jest skład parku maszynowego? Jakimi ciężarówkami posługują się główni dostawcy? Tu wszystko musi dokładnie pasować.


Detale


Optymalny zakres zastosowania tych uszczelnień obejmuje ciężarówki ze stałym nadwoziem, bez górnej klapy.

Jeśli są spełnione powyższe warunki, to uszczelnienia poduszkowe zapewnią bardzo dobre warunki do przeładunku pojemników wymiennych i kontenerów na kółkach.

Typ DAK-3 posiada specjalnie kombinowane elementy uszczelniające, zalecany jest do przeładunku towarów podwieszanych, np. wyrobów tekstylnych lub mięsa transportowanego w samochodach-chłodniach.

Bezpieczne dokowanie, pewne uszczelnienie W celu za- lub wyładunku ciężarówka z uprzednio otwartymi drzwiami podjeżdża do piankowych poduszek wyposażonych w komory powietrzne. Podczas dokowania poduszki uginają się o ok. 50 mm. Górne uszczelnienie jest uzależnione od typu (patrz warianty wykonania). Amortyzatory najazdowe zabezpieczają fasadę budynku i samochody ciężarowe przed uszkodzeniem.

Parametry konstrukcyjne i jakościowe Poduszki są wypełnione pianką poliuretanową, w 100% bez freonu, a zintegrowane komory powietrzne jeszcze bardziej zwiększają ich elastyczność. Wytrzymałą całość tworzą poduszki wraz ze stabilną ramą z multipleksu i wysokiej jakości poszyciem z plandek, wykonanych z tworzywa sztucznego wzmocnionego tkaniną (620 g/m2). Powierzchnie najazdowe poduszek wyposażano na całej szerokości w pasy z poliestru (1750 g/m2), zgrzewanego metodą prądów wysokiej częstotliwości, dzięki czemu są one dodatkowo wzmocnione i jeszcze bardziej wytrzymałe.

Informacje

Polecamy dla klientów w rejonie woj. dolnośląskiego bramy garażowe legnica w naszym oddziale przy ul. Nowodworska 47. Autoryzowany partner hormann legnica.

Oddziały

ZIELONA GÓRA
ul. Wrocławska 19
Zielona Góra
tel.: 68 324 44 99
fax: 68 325 67 97
pon – pt 8.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LEGNICA
ul. Nowodworska 47
Legnica
tel./fax: 76 850 60 71
pon – pt 9.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba

Map

BUDKOM S.J.
ul. Wrocławska 19
65-427 Zielona Góra
Tel. : 68 324 44 99
Fax : 68 325 67 97