Nasza oferta

HTL-2 z teleskopowo wysuwaną klapą

Standardowa długość teleskopowo wysuwanej klapy w rampach przeładunkowych HTL-2 Hörmann wynosi 500 lub 1000 mm. Płynnie wysuwana klapa umożliwia maksymalne wykorzystanie powierzchni ładunkowej. Dlatego ten typ rampy stanowi bardzo ekonomiczne rozwiązanie w zakresie przeładunku towarów.


Detale


Stabilna konstrukcja stalowa, zaawansowany układ hydrauliczny (dwa cylindry z techniką 2-zaworową), prosta obsługa i duży potencjał bezpieczeństwa sprostają wymaganiom każdej sytuacji przeładunkowej. Platforma rampy jest na tyle elastyczna, że umożliwia zniwelowanie różnicy wysokości nawet w przypadku nierówno rozłożonego obciążenia w samochodzie ciężarowym.

Automatyczne zawory bezpieczeństwa, wbudowane w cylindrach, natychmiast blokują rampę w przypadku przedwczesnego odjechania pojazdu od obciążonej platformy.

Rampy przeładunkowe Hörmann z wysuwaną klapą posiadają oczywiście gotowe okablowanie i przewód połączeniowy o dł. minimum 6 m do połączenia sterowania z układem hydraulicznym.

Zasada działania


Po zadokowaniu pojazdu ciężarowego następuje otwarcie bramy do hali Teraz można uruchomić rampę i ustawić platformę na żądaną wysokość. Następnie klapa płynnie się wysuwa (maks. na długość 1000 mm) i opuszcza na platformę załadunkową pojazdu – z dokładnością do jednego centymetra! Ta cecha jest szczególnie ważna w przypadku pojazdów, w których towar jest ładowany po brzeg naczepy tak, że pozostaje niewiele miejsca na położenie klapy.

Po zakończonym przeładunku platforma cofa się do pozycji wyjściowej po uruchomieniu przycisku „AUTO”.

Skonstruowane zgodnie ze wszystkimi stosownymi dyrektywami i normami.

  • * Norma EN 1398 – rampy przeładunkowe
  • Dyrektywa WG 98/37/EG - maszyny
  • Dyrektywa 98/37/EG - produkty budowlane
  • Dyrektywa 89/106/EEG - produkty budowlane
  • Dyrektywa ZH 1/156 – urządzenia budowlane

Ponadto wszystkie normy, na które powołują się wyżej wymienione dyrektywy i normy.

Informacje

Polecamy dla klientów w rejonie woj. dolnośląskiego bramy garażowe legnica w naszym oddziale przy ul. Nowodworska 47. Autoryzowany partner hormann legnica.

Oddziały

ZIELONA GÓRA
ul. Wrocławska 19
Zielona Góra
tel.: 68 324 44 99
fax: 68 325 67 97
pon – pt 8.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

LEGNICA
ul. Nowodworska 47
Legnica
tel./fax: 76 850 60 71
pon – pt 9.00 – 17.00
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Siedziba

Map

BUDKOM S.J.
ul. Wrocławska 19
65-427 Zielona Góra
Tel. : 68 324 44 99
Fax : 68 325 67 97